NÁŠ TÝM

PAVLÍNA VAŠÁKOVÁ MARKVARTOVÁ

majitelka Divine Spa, kosmetička
Když se mi v roce 2010 narodila dcera, přišla mi do života ženská energie. A tuto energii předáváme dál. Proto vzniklo toto dokonalé místo - Divine Spa. Silný vztah vzniká tam, kde je přítomná důvěra, vzájemná podpora a péče. A každá z nás ví, že vztah mezi ženou a jeji kosmetičkou je velmi důvěrný. I to na této práci miluji.

DANA BUTULOVÁ

kosmetička, pedikérka, specialistka na depilace
Členem týmu jsem již 3. rokem. A naplňujeme, když vidím výsledky na pleti klientů, kterých společně dosáhneme. Spokojenost a zpětná vazba nadšených klientek mě nabíjí. Stále se vzdělávam a jsem otevřená novým informacím, které nám dnešní doba nabízí. Kosmetická péče, pedikúra by měla být pravidelným rituálem pro nás všechny.

LENKA BODIŠOVÁ

Kosmetička pedikérka
K péči o ženy jsem se dostala v Italii, kde jsem roky žila a vystudovala obor kosmetička, manikérka, pedikérka. Tamní ženy jsou krásné a na péči si velmi zakládají. Abychom my ženy, byly krásné a spokojené je potřeba zdraví psychycké i fyzické. Péči o sebe vnímám jako celek naší spokojenosti. Jsem vděčná, za krásu, čistotu a poselství, který tento obor nabízí.

MARICAR AGNABO

thajské a jiné exotické masáže
Maricar je nováček v našem týmu. Mimo dokonale zvládnuté techniky masáží, jí v rukou proudí jemná energie, která každou exotickou masáž posune na dokonalý zážitek. Má mnohaleté zkušenosti z Filipín a pětihvězdičkových hotelů v Řecku. Navíc mluví anglicky. Je v našem spa na 2 roky, proto přijďte brzo, abyste si její masáže užily.